صبح امروز دکتر زبردست و هیئت همراه با جانشین فرمانده سپاه عاشورا ، مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس استان و فرمانده لشکر عملیاتی ۳۱ عاشورا دیدار کردند
به گزارش امور ارتباطات ، صبح امروز دکتر زبردست سرپرست سازمان آتش نشانی تبریز با سردار عباسقلیزاده جانشین فرمانده سپاه عاشورا و مدیر کل حفظ بنیاد آثار دفاع مقدس و سردار یار محمدی فرمانده لشکر عملیاتی ۳۱ عاشورا به دیدار و گفتگو نشستند.
دکتر زبردست در این دیدار صمیمی ، به توانمندی آموزشی رزمی لشکر ۳۱ عاشورا تاکید و خواستار همکاری آن مجموعه در جهت ارتقاء آمادگی جسمانی آتش نشانان جدید الورود ، ارزیابی ادواری پرسنل از لحاظ توان آمادگی جسمانی  و برگزاری مانور مشترک در راستای مبارزه با ویروس کرونا شدند.
وی در ادامه به بهره مندی سازمان آتش نشانی از مرکز آموزش و دانشگاه علمی کاربردی که جزو دانشگاه های معتبر کشور است اشاره کرد و افزود: سازمان آتش نشانی تبریز با بهره مندی از این پتانسیل آموزشی شهروندی، آماده ارایه آموزش های مختلف ایمنی به لشکر ۳۱ عاشوراست.
سردار یار محمدی نیز در این دیدار، نقش سازمان آتش نشانی را در راستای ارایه خدمات ایمنی به شهروندان مهم و ضروری عنوان کرد و افزود: آماده انجام هر گونه همکاری با سازمان آتش نشانی هستیم و آتش نشانان نمونه بارز عشق ، ایثار و فداکاری هستند و جان فشانی آتش نشانان حادثه تلخ پلاسکو نمونه بارز این فداکاری است.
سردار عباسقلیزاده در این دیدار، زحمات و تلاش خالصانه آتش نشانان را در راستای حفظ ایمنی شهر ستود و به نقش و جایگاه مهم این شغل خطیر تاکید کرد.
دکتر زبردست در خاتمه این نشست، تندیس برج یانقین را به رسم یادبود به سردار یار محمدی اهداء کرد.