دکتر زبردست سرپرست سازمان آتش نشانی تبریز از توسعه همکاری دو جانبه سازمان های آتش نشانی و نظام مهندسی خبر داد
به گزارش امور ارتباطات، دکتر زبردست سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تبریز صبح امروز در نشست دو جانبه بین سازمان ها به نقش و اهمیت استاندارد سازی اشاره کرد و افزود: اساسی ترین گام در راستای پیشگیری از وقوع حوادث ضرورت ایحاد استاندارد سازی بناهای ساختمانی است که سالانه شاهد وقوع حوادث مختلف ساختمانی هستیم و به نظر می رسد بیش از پیش باید مقررات ملی ساختمان در سازه ها مورد بررسی قرار گیرد.
وی در ادامه با تاکید بر ضرورت بررسی کیفیت علمی و عملی شرکت های ارایه کننده خدمات ایمنی بیان داشت؛ شرکت های ایمنی ارایه خدمات ایمنی سطح شهر باید تحت پوشش  و بررسی سازمان مرتبطی قرار گیرند و بایستی تدابیری در این خصوص و در راستای ارتقاء کیفی و کنترل این شرکت ها انجام پذیرد.
سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تبریز در این نشست خواستار بررسی سطح سازه ای ساختمان های ایستگاه های عملیاتی قدیم و جدید الاحداث سازمان آتش نشانی شد و به ضرورت حفظ استاندارد سازی ساختمان های جدیدالاحداث آتش نشانی تاکید کرد.
دکتر زبردست در خاتمه با ابراز خرسندی از همکاری صمیمانه نظام مهندسی در راستای حفظ ایمنی شهر، به تداوم ارتباطات و تبادل اندیشه بین دوسازمان تاکید کرد.