همزمان با گرامیداشت دهه کرامت ، فضای سازمان آتش نشانی تبریز به بوی معطر حرم شمس الشموس با حضور خادمین حرم حضرت امام رضا(ع) آکنده شد
به گزارش امور ارتباطات این مراسم معنوی با حضور پر شور آتش نشانان عاشق اهل بیت عصمت و طهارت و مشتاقان امام هشتم (ع) که افتخار میزبانی خادمان امام رئوف و کاروان زیر سایه خورشید را داشتند، برگزار شد
در این مراسم ، بیرق متبرک امام رضا (ع) که توسط خادمان مرقد مطهر آن حضرت حمل می‌شد، در میان استقبال گسترده عاشقان امام رضا(ع) در یک فضای کاملا روحانی و معنوی قرار گرفت و بار دیگر فضای سازمان آتش نشانی تبریز به شمیم حضرت سلطان علی ابن موسی الرضا(ع) معطر شد.
آتش نشانان شیفته اهل‌بیت عصمت و طهارت(ع) با حضور پرشور خود عشق و ارادت جاودانه خود نسبت به اهل بیت(ع) را به منصه ظهور رسانده و با نجوای «رضا؛ رضا» دل‌ها را روانه حرم آن حضرت کردند.
دکتر زبردست سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تبریز در ادامه این مراسم ضمن عرض خیر مقدم  حضور خادمان حرم رضوی بیان داشت؛ آتش نشانان عشق اهل بیت هستند و همیشه با یاد معصومین، دلهایشان آرام می گیرد و حضور خادمین و بیرق متبرک حضرت رضا در سازمان آتش نشانی تبریز به منزله توشه آخرت است.
گفتنی است در ادامه این مراسم،مدیحه‌سرایی توسط یکی از خادمین رضوی و خادم خوش نام اهل بیت عصمت و طهارت حاج مهدی لیثی انجام و حاضرین با سوز و نیازی خالصانه، مست عطر حرم رضوی شده و به زیارت معنوی و عاشقانه امام مهربانی‌ها رفتند.
در خاتمه این مراسم، بمناسبت دهه کرامت، تندیس برج یانقین به رسم قدردانی به فرزند برومند شهید راه خدمت مهندس محمد قلیزاده اعطاء و لوح هایی نیز از سوی مدیریت به جمعی از پیشکسوتان و آتش نشانان شاغل و فداکار این مجموعه اهداء شد.
همچنین در خاتمه مراسم، یادبودی نیز از سوی خادمین حرم رضوی به مدیر عامل سازمان آتش نشانی و تندیس هایی نیز از سوی مدیریت به خادمین اهداء شد.