همه ما یک هدف مشترک داریم که انهم خدمات رسانی هر چه بهتر و بیشتر به آسیب دیدگان حوادث است

به گزارش امور ارتباطات سازمان آتش نشانی و به نقل از روابط عمومی هلال احمر استان، در نشستی که صبح امروز در هلال احمر استان برگزار شد دکتر زبردست سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تبریز با اشاره به اینکه همه هر دو سازمان دارای هدف مشترک بوده و  انهم خدمات رسانی هر چه بهتر و بیشتر به آسیب دیدگان حوادث است افزود:

امیدواریم با ایجاد هماهنگی های لازم بین سازمان آتش نشانی و هلال احمر  و بررسی و احصا موارد  همکاری در کمیته راهبردی آتش نشانی ، خط و مشی لازم را تعریف و شاهد افزایش همکاری های بینابین باشیم .
زبردست افزود : دستگاههای امدادرسان بایستی مرزبندی های بین سازمانی در عملیاتها را با همدلی و همراهی برداشته و مانند نیروهای یک مجموعه در کنار همدیگر وارد عملیات شوند .
وی در ادامه این نشست از آمادگی سازمان آتش نشانی تبریز برای راه اندازی خانه های هلال در ایستگاههای آتش نشانی تبریز خبر داد و این اقدام را گامی موثر در راستای ارایه خدمات ایمنی بهینه به شهروندان عنوان کرد.
در ادامه این نشست با اهداءتندیس برج یانقین و لباس آتش نشان داوطلب به مدیر عامل جمعیت هلال احمر از سوی دکتر زبردست ،مدیر عامل جمعیت هلال احمراستان آذربایجان شرقی، عضو آتش نشان داوطلب سازمان آتش نشانی تبریز شد و از همکاران و نجاتگران و امدادگران و داوطلبان و اعضای جمعیت هلال احمر خواست با مراجعه به سایت سازمان آتش نشانی تبریز به آدرس  https://125yar.ir/   و با پر کردن فرمهای مربوطه بصورت  الکترونیکی، عضو افتخاری سازمان آتش نشان شوند.
همچنین در خاتمه این نشست صمیمی لباس امدادگری هلال احمر به مدیران آتش نشانی اهداء و آتش نشانان هم در به عضویت امدادگران هلال احمر پیوستند.