01 شهریور 1398 ساعت 11:42


 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

آتش‌سوزی کارگاه بسته بندی شیشه شوی و تینر فوری در کوجووار با تلاش آتش نشانان تبریز مهار شد

 

به گزارش امور ارتباطات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تبریز، این آتش‌سوزی که عصر امروز در یک کارگاه بسته بندی تینر رخ داده بود، با تلاش چشمگیر آتش نشانان تبریز بدون صدمات جانی اطفاء حریق شد.

مهندس محمد قلیزاده مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تبریز با اشاره به شدت حریق این حادثه بیان داشت؛ با گزارش وقوع این حریق به سامانه ۱۲۵ سازمان ، اکیپ های عملیاتی ایستگاه های شماره ۱۴ و ۲ به محل حادثه شتافته و شاهد شعله های سرکش آتش از داخل کارگاه شدند که به سرعت عملیات اجرایی اطفاء حریق این حادثه را آغاز کردند.

وی ادامه داد: آتش نشانان با بررسی میدانی و هماهنگی تیم های عملیاتی ، گروهی عملیات مهار و پیشگیری از گسترش حریق را در پیش گرفته و گروهی دیگر از آتش نشانان نیز ضمن نفوذ به داخل کارگاه، عملیات کانون یابی حریق را شروع و پس از دقایقی تلاش موفق به اطفاء کامل حریق شدند.

مهندس قلیزاده وجود تینر و مواد سریع اشتعال را از حساسیت و مشکلات اطفاء حریق این حادثه عنوان کرد و افزود: در اثر شدت حریق این حادثه، یک دستگاه خودرو پراید دچار خسارت و قسمتی از سقف سوله نیز دچار خمیدگی شده بود.

وی خاطر نشان ساخت:خوشبختانه در این حادثه صدمات جانی وجود نداشت.

مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تبریز، از تمامی مسولین کارگاه ها درخواست کرد؛ رعایت اصول ایمنی را مورد توجه قرار داده و با ارایه آموزش های عمومی ایمنی و آشنا کردن پرسنل با موارد خطر آفرین از بروز و گسترش حریق پیشگیری کنند.

 

 

 


 

1894213
امروز
دیروز
این هفته
هفته قبل
کل بازدید
1868
3739
25954
25954
1894213


آی پی آدرس شما:34.239.158.107

Template Design:Dima Group