انفجار گاز شهری در خیابان عباسی صدمات جانی نداشت

به گزارش امور ارتباطات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تبریز، بعد از ظهر امروز با گزارش شهروندان به سازمان آتش نشانی مبنی بر وقوع انفجار در طبقه دوم ساختمان دو طبقه در خیابان عباسی، اکیپی از آتش نشانان ایستگاه شماره 19 به فرماندهی جعفریان جهت بررسی و اطفاء حریق به محل حادثه اعزام شدند.

مهندس قلیزاده مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تبریز با اعلام خبر فوق بیان داشت؛ در اثر انفجار حاصل از نشت گاز شهری در طبقه دوم ساختمان ، آتش سوزی رخ داده و منجر به سوختگی مقداری از اسباب و اثاثیه منزل شده بود که آتش نشانان اقدام به اطفاء حریق کردند.

وی با اشاره به اینکه در این حادثه خوشبختانه صدمات جانی وجود نداشت افزود: این انفجار موجب تخریب قسمتی از دیوار منزل شده و خساراتی نیز به سایر منازل همجوار نداشت.

مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تبریز از  عموم شهروندان درخواست کرد؛ تمامی وسایل گاز سوز از جمله بخاری های گازی را از جهت معیوب بودن ، سوراخ شدگی شیلنگ گاز و شل بودن بست های مربوطه، به صورت دوره ای مورد بررسی قرار داده و در صورت مشاهده هر گونه ایراد نسبت به رفع آن اقدام کنند.

 

 

 

 


 

1779882
امروز
دیروز
این هفته
هفته قبل
کل بازدید
568
2752
171824
171824
1779882


آی پی آدرس شما:54.81.69.220

Template Design:Dima Group