29 شهریور 1398 ساعت 09:52


 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

آتش سوزی انبار کفش با پیشگیری از سرایت حریق به انباری زیرزمینی خاتمه یافت

 

به گزارش امور ارتباطات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تبریز، حوالی ساعت 6:22 صبح امروز با گزارش وقوع آتش سوزی نسبتا گسترده ای در یک باب انباری کفش در پشت بازار چرم تبریز، آتش نشانان ایستگاه های 1- 2-3-4-6-7-11 به محل حادثه اعزام شدند.

مهندس محمد قلیزاده مدیر عامل سازمان آتش نشانی تبریز با اشاره به اینکه این آتش سوزی در زمان اطلاع به سامانه 125 در حجم گسترده ای در حال سوختن بود افزود: آتش نشانان اعزامی عملیات اطفاء حریق این حادثه را با اجرای عملیات سریع و نفوذ از چندین قسمت به کانون حریق در پیش گرفته و در اولین لحظات اجرای عملیات، این آتش سوزی را مهار کردند.

وی افزود: به دلیل حجم قوطی و کفش های انباشته شده در انبار دود غلیظی محیط را فرا گرفته و اجرای عملیات را با دشواری روبرو می کرد که تیم های اعزامی با استفاده از دستگاه های تنفسی موفق به ورود به کانون حریق و مانع از نفوذ شعله  و حرارت به انبار زیرزمینی شدند.

مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تبریز در پایان افزود: این انباری متشکل از   زیر زمین ، طبقه همکف و محوطه مسقف بود که کفش های انباشته در محوطه و طبقه همکف طعمه حریق شده بود و تلاش آتش نشانان مانع از سرایت حریق به سایر انباری های مجاور محل حریق شد.

وی خاطر نشان ساخت: آتش نشانی تبریز طی اجرای تفاهم نامه ای با اتحادیه صنعت کفش تبریز در ماه های اخیر، آمادگی خود را برای ارایه کلاس آموزشی عمومی ایمنی و آتش نشانی برای شاغلین این صنعت اعلام داشته است.

گفتنی است؛ در عملیات اطفاء حریق این حادثه مدیر کل بحران استانداری تبریز مهندس هنر بر و رئیس سازمان صنعت معدن تجارت نیز حضور داشتند.

 

 

 

 

 

 

 


 

2214789
امروز
دیروز
این هفته
هفته قبل
کل بازدید
2551
4064
26853
26853
2214789


آی پی آدرس شما:18.207.136.184

Template Design:Dima Group