واژگونی تانکر بدون حمل سوخت در سه راهی اهر / راننده مصدوم روانه بیمارستان شد

 

به گزارش امور ارتباطات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تبریز، عصر امروز با گزارش واژگونی یک دستگاه تانکر در سه راهی اهر و مصدومیت راننده خودرو، آتش نشانان ایستگاه شماره 9 بسیج به فرماندهی جنگی به محل حادثه اعزام شدند.

مهندس قلیزاده  مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تبریز در این باره اظهار کرد: این حادثه زمانی که خودرو تانکر در مسیر سه راهی اهر به طرف تبریز در حال حرکت بود از مسیر منحرف ، واژگون و متوقف شد.

وی با اشاره به اینکه خودرو تانکر حامل هیچ گونه سوخت نبود افزود: آتش نشانان به سرعت عملیات ایمن سازی خودرو تانکر و محل حادثه را آغاز و راننده 57 ساله تانکر را که دچار مصدومیت سطحی شده بود جهت بررسی و مداوا در اختیار عوامل اورژانس قرار دادند.

مدیر عامل سازمان آتش نشانی تبریز در پایان با اشاره به این شعار ایمنی که "دیر رسیدن بهتر از هرگز نرسیدن است" از رانندگان درخواست کرد: با سرعت مطمئن و ایمن در جاده ها حرکت کرده و رعایت اصول ایمنی در جاده ها را مورد توجه قرار دهند و در صورت بروز حادثه بلافاصله با شماره 125 سازمان آتش نشانی تماس حاصل برقرار کرده و از خدمات رایگان سازمان آتش نشانی بهره مند شوند.

 

 

 

 


 

1779896
امروز
دیروز
این هفته
هفته قبل
کل بازدید
582
2752
171824
171824
1779896


آی پی آدرس شما:54.81.69.220

Template Design:Dima Group