۲۴ ساعت گذشته پر حادثه تبریز/ 6 مصدوم در 4 حادثه واژگونی و تصادفات رانندگی

 

به گزارش امور ارتباطات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تبریز،طی 24 ساعته گذشته  در سطح شهر تبریز حوادث  مختلفی رخ داد که حوادث رانندگی  از جمله مهمترین رخ دادها بودند که متاسفانه 6 نفر شهروندان در این حادثه به شدت مصدوم و روانه بیمارستان شدند.

 

گفتنی است؛ بی احتیاطی و سهل انگاری، عدم توجه قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی از جمله عوامل حادثه آفرین در حوادث گزارش شده که لازم است شهروندان به رعایت موارد ایمنی توجه ویژه ای داشته باشند.
بعد از ظهر امروز یک دستگاه خودرو سواری ام وی ام  به هنگام حرکت  در مسیر اتوبان منحرف و با تیر برق میانی برخورد و سه سرنشین از جمله دو زن و یک مرد به شدت مصدوم شده بودند که هر سه نفر پس از رها سازی توسط آتش نشانان در اختیار عوامل اورژانس قرار گرفت.
شدت این برخورد به حدی بود که تیر برق شکسته و از جا کنده شده بود.
همچنین در 2 حادثه  دیروز رانندگی در تبریز نیز  سه دستگاه خودرو پژو، ساینا و پراید در جاده قدیم مرزداران با یکدیگر برخورد و دو سرنشین  45 و 17 ساله خودرو پراید دچار آسیب دیدگی شده بودند که با امداد رسانی آتش نشانان ایستگاه شماره 9 به بیمارستان منتقل شدند.
شایان ذکر است؛ در تصادف دیروز دو دستگاه خودرو پراید و نیسان در سه راهی فرودگاه نیز راننده جوان پراید از ناحیه سر و صورت دچار آسیب دیدگی شده بود که توسط آتش نشانان ایستگاه شماره ۱۶ بلافاصله جهت مداوا در اختیار عوامل اورژانس قرار گرفت.

امور ارتباطات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تبریز از شهروندان درخواست کرد؛

1- در صورت خواب آلودگی و ناهشیاری از رانندگی جدا ً خودداری کنید..

2- قبل از رانندگی از سالم بودن وسیله نقلیه مطئن شوید.
3-در هنگام رانندگی از ترمز گرفتن‌های ناگهانی بپرهیزید.
4- به هنگام حرکت در مسیر جاده و خیابان از حرکت های مارپیچ و هر گونه اعمالی که منجر به بروز حوادث رانندگی شود خودداری نمایید.
5-فاصله خود را از خودرو جلويي را افزايش دهيد.
6-پيش از اينکه با مشکل مواجه شويد با سرعت مطمئن حرکت کنید.

7- در صورت بروز هر گونه حادثه تصادف رانندگی بدون اتلاف وقت با شماره 125 سازمان آتش نشانی تبریز، تماس حاصل فرمایید.

 

 

 

 

 


 

1779902
امروز
دیروز
این هفته
هفته قبل
کل بازدید
588
2752
171824
171824
1779902


آی پی آدرس شما:54.81.69.220

Template Design:Dima Group