? ارتقاء میزان خدمات رفاهی کارکنان و اجرای سیستم های نوین اداری توسط معاونت برنامه ریزی و توسعه نیروی انسانی صورت می‌گیرد

?به گزارش امور ارتباطات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تبریز، دکتر علی علمی معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی در دیدار و هماهنگی با واحد های این معاونت، با اشاره به دستور مدیریت سازمان جهت تسریع روند امورات اداری ، امکانات رفاهی و ایجاد انگیزش برای پرسنل سازمان بیان داشت:
از جمله اهداف اساسی و ضروری این معاونت تسریع روند اجرای امورات جاری اداری با بکارگیری سیستم های مکانیزه در آینده نزدیک است.
?وی رسیدگی به امورات رفاهی پرسنل را از دیگر اقدامات اساسی آتی این معاونت عنوان کرد و ایجاد انگیزش برای پرسنل را با ارایه هر گونه خدمات رفاهی ، زمینه ساز پیشبرد کارها و اعتماد بنفس کارکنان دانست.

 

 


?علمی در ادامه این دیدار با اشاره به ارتقاء سطح تحلیل های آماری و استفاده از سیستم های مکانیزه در این معاونت افزود: بایستی با بهره مندی از این سیستم های نوین ، خدمات لایه بندی شده و با آگاهی کامل و ریزبینی نسبت به پیش بینی و برنامه ریزی برای سرمایه گذاری در آینده توجه داشت و بهبود روش ها مهمترین تدبیر برای فایق آمدن بر همین امر است.
?وی به نقش و اهمیت آموزش و تربیت بدنی در پیشبرد و افزایش توان تخصصی ، علمی و جسمانی کارکنان این سازمان تاکید کرد و افزود: از دیگر برنامه های آتی این حوزه ارایه آموزش های مختلف عمومی ایمنی به شهروندان در سطح وسیع و در تمامی اقشار جامعه خواهد بود.
?علمی در پایان این جلسه سربازان وظیفه را آتش نشان یار عنوان کرد و ارایه آموزش های مختلف تخصصی و عمومی درسطح گسترده را به این قشر ضروری دانست.

 

 

 

 


 

1779923
امروز
دیروز
این هفته
هفته قبل
کل بازدید
609
2752
171824
171824
1779923


آی پی آدرس شما:54.81.69.220

Template Design:Dima Group