01 شهریور 1398 ساعت 12:15


 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

مهندس محمد قلیزاده مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تبریز:

عزت و اقتدار ایران اسلامی، مرهون خون شهدا است

 

به گزارش امور ارتباطات سازمان آتش نشانی و خدمات اینمی شهرداری تبریز، صبح امروز مدیر عامل سازمان آتش نشانی تبریز و جمعی از آتش نشانان جان برکف با حضور در گلزار شهداء وادی رحمت تبریز یاد و خاطره شهداء انقلاب ،دفاع مقدس  و مدافعان حرم را گرامی داشتند.
مهندس محمد قلیزاده مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تبریز در مراسم غبار روبی و ادای احترام به مقام شامخ شهداء، آنان را نمونه ایثار ، پاکدامنی ، غیرت نامیدند.
وی در ادامه این مراسم بیان داشت: دهه فجر در تاریخ این مرز و بوم گوهری درخشان است که نشان از اراده ملت برای رسیدن به آرمانها و ارزش‌های دینی است. ایامی که مردم ایران با رهبری والای دینی امام خمینی(ره) و با وحدت و اتحاد خود پس از تحمل سالها حکومت طاغوتی توانستند تاریخی درخشان از مردم سالاری دینی را رقم بزنند.
مهندس قلیزاده انقلاب اسلامي ايران را حاصل رشادت‌ها و از خودگذشتگي‌هاي انسان‌هايي دانست كه تنها به معبود خود فكر مي‌كردند. رادمردانی که خالصانه از كشور دفاع كردند و بایستی امروز از آنها به نيكي ياد كنيم.
وی افزود: انقلاب اسلامی ایران در طول این سالها برای به ثمر نشستن انقلاب خود هزینه‌‌های زیادی را پرداخت کرده است که از ارزشمندترین آنها خون شهدا بود.
مدیر عامل سازمان آتش نشانی تبریز در پایان با گرامی داشت یاد و خاطره شهداء آتش نشانانی که برای نجات و مال شهروندان جان فشانی کردند متذکر شد: زنده نگه داشتن ياد و خاطره تمامی شهيدان کشور ، يك ضرورت اجتناب‌ناپذير است چرا که شهید نمونه و اسوه جان فشانی و ایثار و پاکدامنی است.

 

 

 


 

1894598
امروز
دیروز
این هفته
هفته قبل
کل بازدید
2253
3739
26339
26339
1894598


آی پی آدرس شما:34.239.158.107

Template Design:Dima Group