در راستای دستور شهردار تبریز و اعزام تیم عملیاتی آتش نشانی تبریز به مناطق سیل زده ایلام در حال انجام است؛

تخلیه آب معابر، منازل و مراکز از آب گرفتگی

 

به گزارش امور ارتباطات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تبریز، در راستای دستور شهردار تبریز گروهی از آتش نشانان به همراه نیروهای خدماتی شهرداری، به منظور امداد رسانی به هموطنان سیل زده ایلام عازم این استان شده و عملیات امدادی را برای تخلیه آبگرفتگی ها به مرحله اجرا درآورند.

محمد قلیزاده مدیر عامل سازمان آتش نشانی تبریز در این باره اظهار کرد: تیم عملیاتی آتش نشانی از صبح امروز با استقرار در دره شهر ایلام با بررسی های میدانی و اولویت بندی های امدادی ، متازل ، معابر، مراکز تجاری ،مسکونی و ... را که در اثر سیل دچار آبگرفتگی شدند ،با استفاده از موتور پمپ های تخلیه آب عملیات تخلیه آب را به مرحله اجرا درآوردند که تداوم این عملیات در مرکز و حومه شهر در حال انجام است.

وی افزود: همزمان با تخلیه آب گرفتگی ها ، روند تخلیه لوازم ، اسباب و اثاثیه منازل و ... از آب گرفتگی در جهت کاهش میزان خسارات مالی در حال انجام است.

مدیر عامل سازمان آتش نشانی تبریز متذکر شد: این تیم اعزامی روز دوشنبه ۱۲ فروردین ماه  جهت امداد رسانی به هموطنان سیل زده استان ایلام با بدرقه فریدون بابایی اقدم عضو شورای شهر تبریز عازم این استان شدند که پیش تر گروه دیگری نیز متشکل از پرسنل آتش نشانی به منظور امداد رسانی به هموطنان آسیب دیده استان گلستان به این منطقه اعزام شده بودند.

 

 

 

 

 

 


 

1779915
امروز
دیروز
این هفته
هفته قبل
کل بازدید
601
2752
171824
171824
1779915


آی پی آدرس شما:54.81.69.220

Template Design:Dima Group