همزمان با فرا رسیدن نیمه شعبان صورت گرفت؛

 آتش نشانان اعزامی تبریز به مناطق سیل زده کشور مورد تقدیر قرار گرفت

 

به گزارش امور ارتباطات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تبریز، همزمان با فرا رسیدن نیمه شعبان ، آتش نشانان اعزامی به مناطق سیل زده کشور از سوی مدیر عامل سازمان آتش نشانی تبریز با اهداء لوحی مورد تقدیر قرار گرفتند.

مدیر عامل سازمان آتش نشاین تبریز در طی این مراسم، اقدامات امدادی سازمان آتش نشانی تبریز در استان های سیل زده کشور را جزو وظایف انسانی عنوان کرد و افزود: حضور تیم های امدادی سازمان آتش نشانی تبریز در استان های سیل زده  نشان از همدلی مردم این سرزمین است که از همان لحضات اولیه بروز حادثه به صورت داوطلبانه و خالصانه به مناطق سیل زده شتافتند.

وی حضور و تلاش تیم های امدادی سازمان آتش نشانی تبریز در آق قلا، پل دختر را بیداری و نوع دوستی مردم آذربایجان عنوان کرد و افزود: مردم آذربایجان همیشه در کنار حادثه دیدگان این سرزمین بوده و آتش نشانان همیشه به این اصول نوع دوستی و همدلی پایبند خواهند بود.

گفتنی است در پایان این مراسم اعضای سه تیم اعزامی سازمان آتش نشانی تبریز به استان های لرستان ، ایلام و پل دختر لرستان با اهداء لوحی از سوی مدیر عامل سازمان آتش نشانی تبریز مورد تقدیر قرار گرفتند.

 

 

 

 

 

 

 

 


 

1447546
امروز
دیروز
این هفته
هفته قبل
کل بازدید
382
4492
18032
18032
1447546


آی پی آدرس شما:54.91.41.87

Template Design:Dima Group