پیش از ظهر امروز،زمانی که کارگر 46 ساله ای به دلیل مصدومیت از ناحیه دست،در بین داربست فلزی طبقات 4 و 5 یک ساختمان نیمه کاره گرفتار شده و قادر به حرکت و پایین آمدن نبود، با تلاش گروه امداد و نجات سازمان آتش نشانی به سطح زمین منتقل شد.

به گزارش روابط عمومی، پیش از ظهر امروز طی گزارشات شهروندان به سازمان آتش نشانی تبریز،مبنی بر گرفتاری یکی از کارگران در بالای داربست طبقه 5 یک ساختمان نیمه کاره، واقع در خیابان رضا نژاد، ستاد فرماندهی گروه ویژه امداد و نجات سازمان را جهت امداد رسانی عازم محل حادثه کرد.

مطلبی مدیر روابط عمومی آتش نشانی تبریز،با اعلام این خبر بیان داشت؛ پس از گزارش این حادثه گروه امداد و نجات سازمان آتش نشانی به فرماندهی قراجه داغی به محل اعزام و پس از حضور سریع شاهد گرفتاری یکی از کارگران سیمان کار در بالای داربست طبقه پنج ساختمان شدند که به دلیل مصدومیت از ناحیه دست،توان حرکت و پایین آمدن را نداشت.

وی درباره عملیات امداد و نجات آتش نشانان گفت: آتش نشانان با تجربه پس از بررسی های لازم و ایجاد کارگاه مناسب در ساختمان، کارگر 46 ساله را پس از تثبیت و ایمن سازی به سطح زمین منتقل و جهت بررسی و مداوا در اختیار عوامل اورژانس قرار دادند.

مدیر روابط عمومی آتش نشانی تبریز در پایان از شهروندان درخواست کرد، در صورت مشاهده هر گونه حوادث مشابه بدون اتلاف وقت با سامانه 125 تماس برقرار کرده و آتش نشانی را در جریان امور قرار دهند.

 

 

 


 

1559974
امروز
دیروز
این هفته
هفته قبل
کل بازدید
522
4500
10533
10533
1559974


آی پی آدرس شما:54.174.51.80

Template Design:Dima Group